НИКОЈ НЕ ДОЈДЕ: Пропадна моминската вечер на познатата актерка

Актерката Џенифер Лоренс наскоро ќе се мажи, а веќе подолго време ја планирала својата моминска вечер. Но, ѝ се случил голем баксуз.

Иако таа одамна била зафатена со организацијата, предоцна ги известила поканетите, кои ѝ одговориле дека не можат да дојдат затоа што за тој ден веќе имаат други планови.

Актерката признала дека била скршена од болка бидејќи поради својата грешка, никој од нејзините блиски не бил во можност заедно со неа да ја прослави моминската вечер. Но, нејзиното момче ѝ било голема поддршка.

Оскаровката свадбата ја организира без нервози и инциденти, лесно избрала фустан и место каде ќе се одржува венчавката, а единствен пропуст ѝ бил само ненавременото известување на пријателките за моминската вечер.

Слични објави

Заедно 23 години: Силвестер Сталоне и Џенифер Флавин ја прославија годишнината од бракот

Еспресо

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Новиот модел на тексас шорц ги запрепасти жените ширум светот (ФОТО)

Igor

Крај на бракот после осум години: Разводот официјален, но без изјави

Igor

Некој го купил смачканиот автомобил на Дарко Лазиќ, а причината е бизарна

Igor

Дејвид Гета се разведе после две децении брак и сега ужива со оваа прекрасна девојка! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

18 − единаесет =

Слични објави

Ова е 21-годишната манекенка која носеше хиџаб наместо бикини

Igor

Мажите полудеа: Софија Вергара позира гола во када! (ФОТО)

Васко Спасоски

Инстаграм-корисниците не можат да веруваат кој се наоѓа на сликава! (ФОТО)

Слободен Печат

Анџелина Џоли го преболи Бред Пит и почна да излегува со други мажи! (ФОТО)

Igor

Мина Костиќ за првата средба со Брена: Ме праша од каде сум и ми кажа да ѝ донесам 40.000 марки!

Васко Спасоски

КРАЛСКИ ПРАВИЛА ЗА ПАТУВАЊЕ: Двајца наследници никогаш во ист авион!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian