Никогаш не излегуваат од мода: Како да ги комбинирате белите фармерки (ФОТО)

Фармерките се несомнено еден од најпопуларните модни парчиња кои со задоволство ги носиме во текот на целата година, а во текот на оваа пролет најголем хит се оние во белата боја. Се носат во сите прилики, од спортски до модерни комбинации.

Еве неколку предлози како да носите бели фармерки во различни прилики:

1. Спортско издание

2. За вечерно излегување

https://www.instagram.com/p/BwPsu34nbHS/?utm_source=ig_embed

3. За на кафе

4. За љубовен состанок

5. Деловна комбинација

Слични објави

Ташни за есен 2019: Ова ќе бидат 6-те најбарани модели! (ФОТО)

Igor

СИТЕ КАКО ЕДЕН: Светските ѕвезди се здружија во екот на пандемијата на коронавирусот и заедно го запеаа хитот на Ленон (ВИДЕО)

Еспресо

Ова никој не го очекуваше: Карлеуша за првпат објави ваква фотка

Igor

УЖИВАЊЕ ВО СЕМЕЈНИОТ ДОМ: Цеца не знаеше дека ја снимаат, а еве кој ѝ правеше друштво во кревет

Igor

Елена Ристеска го „фати“ најпосакуваниот скопјанец: „Коцки“ на стомак и тетоважи – девојките лудуваат по него (ФОТО)

Igor

„Празен календар“ – модерна фолк-балада која ќе посакате да ја слушнете повеќе пати (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

оне × 2 =

Слични објави

Џенифер Лопез: Тажна сум и срцето ми е скршено (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Еспресо

Есенски парчиња облека кои совршено им прилегаат на дамите со заносни облини (ФОТО)

Igor

Ќерката на Здравко Чолиќ на Инстаграм се фали со дизајнерска торбичка од 4500 евра (ФОТО)

Еспресо

Облече ист фустан како минатата година: Меланија повторно заблеска во креацијата од Prada (ФОТО)

Igor

САКААТ ЧИСТИ ОДНОСИ: Овие хороскопски знаци први го поставуваат прашањето „На што сме?“

Igor