Нежната страна на Алекс Родригез: Емотивно видео за роденденот на Џеј Ло (ВИДЕО)

Латино дивата Џенифер Лопез вчера го прослави 50-от роденден. Актерката и пејачка доби многу пораки и честитки, а една од најубавите сигурно е онаа која ја упати нејзиниот вереник, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез.

Имено, тој ја покажа својата нежна страна и објави емотивно видео кое и го посвети на својата сакана:

Слични објави

И после толку години љубов УСПЕВА ДА ЈА ВООДУШЕВИ: Еве што и подарил Боба на Брена за роденден (ФОТО)

Igor

НЕ МОЖАТ ДА СЕ ОДЛЕПАТ: Дуа Липа и новото момче на плажа (ФОТО)

Igor

Ова е ковид-19! – Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател на респиратор (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 24 септември 2019: Близнаците ќе ги откријат тајните на партнерот

Igor

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Igor

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Еспресо

Остави Коментар

18 − десет =

Слични објави

Греми на балкански начин: Вечерва во „Штарк“ арената се доделуваат наградите МАC 2020

Слободен печат

Пол Макартни откри како се запознал со Џон Ленон: Бевме како јинг и јанг

Еспресо

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor

Список на сите познати заболени од коронавирусот до овој момент! (ФОТО)

Васко Спасоски

200 ЖЕНИ ВЕРУВАЛЕ ДЕКА СЕ ВО ВРСКА СО НЕГО: Познат Хрват жртва на кражба на идентитет

Igor

Помалку намигнувајте за да немате брчки

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian