НЕОДОЛИВИ ФОТОГРАФИИ по повод шестиот роденден на принцот Џорџ

Војвотката Кејт сними три нови фотографии кои се објавени на официјалниот профил на Инстаграм на Кенсингтонската палата, по повод шестиот роденден на принцот Џорџ.

Традиционално, на овој профил се објавуваат фотосесиите по повод родендените на кралските деца, особено поради навиката на Кејт да прави лежерни и природни фотки од трите деца.

На фотографиите принцот Џорџ, кој е најстар меѓу своите брат и сестра и братучедот Арчи, позира во фудбалски дрес на Англија, во дворот на Кенсингтонската палата.

Слични објави

Дарко Лазиќ повторно на мака: Не ги слуша лекарите, па трпи големи болки

Igor

Видео хороскоп 1 јули 2019, понеделник

Igor

Ова е венчаницата на Цеца што ќе ја носи Богдана: Ја закачиле на тераса за сите да ја видат! (ФОТО)

Igor

Време е за предимензионирани џемпери: Шест идеи како да го носите омиленото парче облека (ФОТО)

Igor

Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Igor

УШТЕ ЕДЕН МУЗИЧКИ СКАНДАЛ: И „Shallow“ е плагијат!?

Igor

Остави Коментар

седумнаесет − три =

Слични објави

ЛЕЖЕРНО ИЗДАНИЕ: Сите се вртеа по Синди и Каја во Њујорк (ФОТО)

Igor

Северина и во карантин може да одржи концерт: Погледнете што се случуваше во куќата на нејзиниот свекор Кеба! (ВИДЕО)

Еспресо

Сузана Гавазова сигурно би ја запалила оваа фотографија: Погледнете како изгледаше пред повеќе од 15 години (ФОТО)

Igor

ОСВОЈУВААТ СО УМОТ: Ова се најинтелигентните хороскопски знаци

Igor

Џенифер Лопез „се отвори“ во емисијата на Опра Винфри: Помалку сум разочарана што не бев номинирана за Оскар!

Еспресо

Сопругата на Алек Болдвин имаше втор абортус за седум месеци, семејството во тага! (ВИДЕО)

Igor