Нема да престанете да се смеете: Пејачот Џеј падна сред емисија (ВИДЕО)

Познатиот српски пејач Џеј Рамадановски ќе го памето уште долго неговото гостување во емисијата „Гламур“.

Пејачот разговарал со водителот, во еден момент за да  се поздрават се срушил од столицата.

Водителот и снимателот веднаш дотрчале да му помогнат на Џеј да стане.

Урнебесната снимка е вистинска атракција на интернет, а како тоа изгледало, погледнете:

Слични објави

Романа веќе не е во затвор, чека депортација: Нејзиниот партнер ќе ги врати парите што ги украле

Еспресо

Срамен детал на гробот на Шабан Шаулиќ на едногодишниот помен (ФОТО)

Васко Спасоски

Им успева на сите: Рецепт за македонски ајвар, стар со децении

Igor

Дневен хороскоп за 29 септември: Биковите ги очекуваат добри вести за пари

Igor

Џеј Ло е секси и кога игра дома по тренерки (ВИДЕО)

Igor

Телохранителот откри што правел кралот на попот непосредно пред смртта: „Претчувствуваше…“ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

16 − Шестнаесет =

Слични објави

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо

Од модел до милионерка и мајка на четири деца: Еве како Хајди Клум заработила 90 милиони долари (ФОТО)

Еспресо

Карди Би после десет години ја „освежи“ својата тетоважа: Седум дена трпев огромни болки! (ФОТО)

Слободен Печат

Екатерина е најубавата баба во Европа: Русинката слободното време го минува во теретана и вози велосипед (ФОТО)

Еспресо

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

ЏЕСИКА АЛБА НА ЈАДРАН: Еве кое место засекогаш ќе ѝ остане во срцето

Igor