Лејди Гага на венчавката на најдобрата пријателка приреди шоу за паметење (ФОТО+ВИДЕО)

Лејди Гага на венчавката на нејзината најдобра пријателка и мејкап-артистка, Сара Тано, на гостите им приредила шоу за паметење, а не може да се каже дека тоа не е очекувано од неа, со оглед на бројните скандали што ги имаше претходните години.

Пејачката и нејзините пријателки играле и пееле качени на столиците до доцна во ноќта.

„Време е за забава!“, напишала Гага на Инстаграм.

Погледнете дел од атмосферата.

Instagram

Слични објави

Шеј Мичел ја објави првата фотографија со ќерката (ФОТО)

Igor

Oд подочниците ослободете се со сода бикарбона

Igor

Били Ајлиш објави спот за хитот „Everything i wanted“, го режираше сама (ВИДЕО)

Еспресо

СЕ СОБЛЕЧЕ ЌЕРКАТА на Жељко Јоксимовиќ, но претера со ФОТОШОП па си ги искриви очите (ФОТО)

Igor

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Слатки тајни, љубовни проблеми, остварување на очекувањата

Igor

СЕКСУАЛЕН БИОРИТАМ: Погледнете на саат пред да „тргнете во акција“

Igor

Остави Коментар

9 − шест =

Слични објави

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо

Која од која поубава: Девојките на Леонардо Дикаприо (ВИДЕО)

Igor

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо

Подобро од оргиналот: Слушнете како звучи српската евровизиска песна во народна верзија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сенидах објави фотка и собра преку 70.000 лајкови: Овој нејзин стајлинг ќе го копираат сите девојки! (ФОТО)