Леди Гага му била само ПАРАВАН? Бредли Купер во врска со АТРАКТИВНАТА глумица!

Леди Гага, Бредли Купер и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се шпекулира за љубовниот триаголник на овие ѕвезди, се појави нова вест дека пејачката му била само параван на глумецот кој цело време бил во сосема трета врска.

Според написите на американскиот портал Celebrity Hush, Бредли Купер ѝ фрлил око на Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на Бен АФлек.

Џенифер е наводно видена како излегува од куќата на Бредли во Лос Анџелес.

„Џенифер е видена како доаѓа кај Бредли на таен состанок, а нивната врска цвета од ден во ден“, изјавил неименуван извор за американските медиуми, кој дури и додал дека е можно наскоро парот да добие и дете!

Слични објави

Легендарните „Deep purple“ имаат нова песна и спот: Преслушајте ја „Throw my bones“ (ВИДЕО)

Еспресо

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот! (ФОТО)

Еспресо

Поради аферата со факултетите: Глумицата Лори Лохлин оди во затвор и мора да плати парична казна

Еспресо

Криси Тајген без „влакна на јазикот“ му упати порака на американскиот потпретседател! (ФОТО)

Еспресо

Ролка: Омилена со причина (ФОТО)

Igor

Сораја позираше во секси долна облека, а овој детаљ ДОМИНИРА на сликата! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

13 + десет =

Слични објави

Погледнете како изгледа денес српската водителка на која автобус и ја откина раката (ФОТО)

Еспресо

Кој хороскопски знак е најопасен шармер?

Igor

Борис Новковиќ објави фотографија од осуммесечната ќерка Си

Слободен Печат

Не сте го виделе во вакво издание: Фудбалерот Елиф Елмас денес полни 20 години, но погледнете какво видео објави (ВИДЕО)

Igor

Емотивна средба на мачка и голем тигар која ќе ви ги растопи срцата (ВИДЕО)

Еспресо

Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА)

Igor