КАРЛЕУША НА ТУРБО ПОГОН: Плива со луксузно помагало! (ВИДЕО)

Јелена  Карлеуша одлучила на годишниот одмор да не работи баш ништо, па дури и да не плива. На социјалните мрежи се пофалила дека си набавила скутер за пливање и нуркање кој ја вози додека таа се шлапка во морето.

Ги изненадила следбениците со видеозапис на кој се гледа како веќе не треба да ги користи рацете за пливање, туку тоа за неа ја прави помагалото кое го држи за рачките и непречено ужива во морето.

Instargam

Справата чини околу 850 евра, пишува 24сата.хр.

Сепак, нејзините фанови толку не биле одушевени од справата колку од тоа што Јелена објавила фотографии на кои не е нашминкана.

„Ретко која јавна личност би се сликала и би се снимала без шминка и притоа да изгледа прекрасно. Секоја чест“, пишувале фановите на Јелена.

На Јадран во Опатија е со ќерките Атина и Ника, а друштво им прави Саша Поповиќ, директорот на Гранд продукција.

https://www.instagram.com/p/B1gTT3woeFp/

Слични објави

Анџелина Џоли: Систем кој ме штити мене – но не и ќерка ми само поради бојата на нивната кожа, едноставно не е допустлив!

Еспресо

Вељко објави фотка од свадбата, а потоа следеше лавина коментари поради описот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Скандали кои кралското семејство се обидува да ги заборави (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Васко Спасоски

Неверојатно вкусен шејк од банана и чоколадни колачиња (РЕЦЕПТ)

Igor

Евровизија приреди ЛАЖНА ДРАМА за Шведска и Македонија – Еве како се знаеше дека Холандија ќе победи

Igor

Остави Коментар

13 + 5 =

Слични објави

Вака изгледаат велигденските јајца на пејачката Тамара Тодевска (ФОТО)

Васко Спасоски

„Либеро бенд“ го претстави новиот проект „1000“ ВИДЕО

Igor

Започнува судењето на деценијата во Србија: Ќе му се суди на Зоран Марјановиќ за убиство на сопругата Јелена (ФОТО)

Igor

Најубавите крцкави пилешки крилца (ВИДЕО)

Igor

Инфлуенсерката со најпознатиот задник повторно го „сруши“ интернетот! (ФОТО)

Еспресо

Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Igor