Кајли Џенер сака да се повлече од реалното шоу?

На Кајли Џенер веќе и е здодеано од снимањето на „Keeping Up With The Kardashians“ и најверојатно сака да се повлече од целата таа телевизиска драма.

Шоуто се снима веќе 16 сезони и има и неколку спин-оф сезони, а публиката ги следи сите семејни расправии, интриги, плачења, смирувања и конфликти.

Според извори на светските таблоиди, Кајли наводно се откажала од снимањата, особено откако Тристан Томпсон ја изневери нејзината сестра Клое.

Крис Џенер успеала да ја убеди да се појави во промотивното видео, но Кајли сè уште размислува за опцијата целосно да се повлече од продукцијата.

Слични објави

Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Igor

КЕЛТСКИ ХОРОСКОП: Откријте кое животно сте и што тоа кажува за вас?

Igor

Сопругата на српски фудбалер се јави од Италија: Децата не сум ги видела 15 дена, а вие сте… (ФОТО)

Васко Спасоски

Јасни знаци дека TOJ никогаш нема да ве запроси

Igor

Еден месец по инфарктот, Балашевиќ пак се шегува на своја сметка: Сега сум СТЕНТ-АП комичар (ФОТО)

Слободен печат

Кејт ненадејно се појави на Вимблдон: Настана вистинска возбуда! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

17 + Осумнаесет =

Слични објави

Непланиран, спонтан, страствен – кој секс е најдобар?

Igor

Дизни ненадејно откри кога почнува втората сезона на „The Mandalorian“!

Еспресо

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Еспресо

Кинеска супа со јајца (РЕЦЕПТ)

Igor

Кога Лацио победува, Ана Фалки се соблекува (ФОТО)

Еспресо

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски