Tag : keeping up with the kardashians

Лајфстајл Сцена

Кајли Џенер сака да се повлече од реалното шоу?

Igor
На Кајли Џенер веќе и е здодеано од снимањето на „Keeping Up With The Kardashians“ и најверојатно сака да се повлече од целата таа телевизиска...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian