Песната „Месечина“ на Фолтин најава за нов албум

Со песната „Месечина“, популарните Фолтин го најавуваат својот најнов албум „МОМОМА“.

Албумот ќе биде промовиран во првата половина од мај.

Преслушајте ја одличната „Месечина“ и очекувајте го новиот албум на Фолтин наскоро:

Слични објави

Колач од јаболка кој ќе ве освои со својот вкус и арома (РЕЦЕПТ)

Igor

Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција: Го обвинила дека ја претепал

Еспресо

ВИДЕО: „Сам дома“ не е единствениот празничен филм – Ви нудиме пет освежувања кои целосно ќе ве турнат во празничното расположение!

Еспресо

Бијонсе донира пари на секој што останал без „кров над глава“ поради кризата предизвикана од коронавирусот

Милена Ризовска

Таа ги има најдобрите облини во светот! (ФОТО)

Еспресо

Ким се пофали со новата бања, а фановите ја осудија – Ти се расфрлаш додека луѓето умираат! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

14 − пет =

Слични објави

„Секоја година по една недела во карантин“: Идрис Елба предизвика бурни реакции на Твитер!

Еспресо

КАРЛЕУША Е ВИНОВНА: Како хрватскиот фудбалер стана дел од црна листа?

Igor

Деми Мур демонстрираше како се носи најефектното парче облека сезонава

Igor

Ријана во секси празнично издание во новата зимска кампања на „Savage x Fenty“

Еспресо

Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Igor

Наташа Беквалац се расплаче во среде емисија и побара да се прекине снимањето (ВИДЕО)

Igor