ЈА ПРЕКИНАА ПАРНИЦАТА: Популарниот пар останува во брак?

Меган Фокс и Брајан Остин Грин остануваат во брак – тие одлучиле да ја прекинат бракоразводната парница.

Парот се венча во 2010 година, а при крајот на 2018 побараа развод и ги потпишаа документите. Ова не е првпат парот да се раздели, тие еднаш беа на раб на развод во 2015 година, но се смирија и го добија третото дете.

Неодамна актерот изјавил дека разводот не е ништо лошо и дека сепак има три прекрасни деца од него.

Меѓутоа, светските таблоиди шпекулираат дека Меган и Брајан одлучиле да си дадат уште една шанса и да ги повлечат бракоразводните документи.

Слични објави

Дизајнерката Ивана Кнез „пиштол“ гола лежи сама во кревет (ФОТО)

Igor

„Сега ќе се истуширам, а ти да излезеш“: Гоца Тржан призна дека имала секс за една вечер!

Васко Спасоски

Експлодира кавгата меѓу Цеца и Чедомир во емисија во живо: Зошто бев уапсена за убиството на премиерот? (ВИДЕО)

Еспресо

Мелани Грифит и Антонио Бандерас: Се венчаа за две недели, се разделија по 20 години брак, но сè уште се добри пријатели

Еспресо

Исидора Бјелица, бунтовничка со причина: Да умрев на време, немаше да дознаам за многу предавства

Еспресо

Совршен десерт без многу мака, еве како да го подготвите познатиот „Магичен колач“ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

четири × 5 =

Слични објави

Рекордер: Британец паднал 157 пати на тестови за возачки испит!

Еспресо

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо

Доктор Вело Марковски е вистински среќник: Погледнете како изгледа неговата млада сопруга! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ѓоковиќ во прегратка со најзгодната Хрватка – Најубавата новинарка воодушевена од Србинот (ФОТО)

Igor

Ветерот и ја дувна кошулата, па и летнаа градите (ФОТО)

Igor

Леонардо Дикаприо во нова хуманитарна мисија

Слободен печат