Ја чува плажата на Миконос: Вака познатиот Мич ужива на грчкиот остров со 28 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА ИЗБРАНИЧКА!

Дејвид Хаселхоф или на нас попознат како Мич во Грција ужива со својата трета сопруга, 28 години помладата Хејли Робертс.

profimedia

Актерот кој го засакавме по улогата на Мич Бјукенон во познатата серија „Чувари на плажата“, со ова манекенка се ожени минатата година, а најистакнатиот детаљ од нивната врска беше токму големата разлика во годините.

profimedia

Дејвид од 1989 до 2006 година беше оженет со Памела Бах, а од 1984 до 1989 беше во брак со Кетрин Хикленд.

Слични објави

Една од најзгодните Македонки облече маичка со деколте ОДОЗДОЛА – пола гради надвор! (ФОТО)

Васко Спасоски

Деми Ловато откри дека ја привлекуваат и двата пола!

Еспресо

Со ФИЛМОВИ ЗА ВОЗРАСНИ ја пополнувала празнината: Сопругата на ВИЛ СМИТ отворено за сексуалната зависност (ФОТО)

Igor

„СЕ СЛУЧИ ЧУДО“: Ким Кардашијан во издание за кое долго ќе се зборува! (ФОТО)

Igor

Смртта на овие холивудски ѕвезди ќе остане запаметена како најбизарна

Еспресо

ПРЕЖИВЕА АГОНИЈА, ГО ИЗГУБИ БЕБЕТО, а сега актерката е пак бремена на 43 години

Igor

Остави Коментар

4 × 3 =

Слични објави

Ѕвездата на „Игра на тронови“ е во брак 15 години, а неговиот живот е голема енигма: Питер Динклиџ ги крие имињата и ПОЛОТ на децата!

Еспресо

Пејачка стави силикони за да не се удави (ФОТО)

Igor

Ниту домашните не би го препознале: Погледнете како изгледа сега маестро Џорлев!

Васко Спасоски

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Igor

„Злодело е да се покриваат овие гради“: Деколтето на Селма Хајек (53) го сруши интернетот (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет најчести грешки при употребата на кондоми

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian