24.8 C
Скопје
18:38 - 28 септември, 2023

И Косово има своја Кардашијан

Косовската пејачка Фјола Морина објавилa неколку фотографии на кои толку многу изгледа како Ким Кардашијан, што наскоро може да се смета и за нејзина двојничка.

View this post on Instagram

?

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Ова не е првпат Фјола да прави експерименти со нејзиниот изглед.

Експрес, објавувајќи слики од Фјола наведува дека косовската пејачка носи и фустан во стилот на Ким Кардашијан.

Слични објави

Нокаут и Брејк ја носат својата акустична магија во Македонската Филхармонија

Еспресо

(Фото) Анџелина Џоли поаѓа во нова насока поради децата: „Ова е потфат на самохрана мајка, децата ме научија да живеам поинаку“

Еспресо

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо

Шер го организирала киднапирањето на синот: Само за да не се смири со снаата, но завршил на клиника за рехабилитација

Еспресо

(Видео) Последната необјавена песна на Шинејд О’Конор се појави во драма на Би-би-си: Потресна како и нејзиниот живот

Еспресо

Марија Шерифовиќ сепак не е бремена, но прашува: „Кој најмногу ви оди на нерви?“

Еспресо
Се вчитува....