И КАРДИ БИ ЖРТВА? Требало да се слика за магазин, а потоа добила НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА

Карди Би во една емисија откри дека била жртва на полово вознемирување и со тоа се приклучи кон глобалното движење #MeToo.

Taa открила дека на самиот почеток на кариерата требало да се слика за еден магазин, но имала непријатно искуство.

„Фотографот постојано се триеше од мене и потоа го извади половиот орган и ме праша дали сакам да излезам на насловната страница“, сведочи таа.

Кога го пријавила случајот кај главниот уредник на магазинот, добила само ладнокрвен одговор: „Па што?“

Секако, се откажала од намерата да излезе токму во тоа списание и не дозволила на тој начин да се стекне со слава.

Слични објави

ОФИЦИЈАЛНО Е НАЈБОГАТАТА ПЕЈАЧКА ВО СВЕТОТ – Ријана брои до 600 милиони долари – еве како стигнала до нив! (ФОТО)

Igor

Немате 500 евра во џеб, а носите брендирана облека: Марија Шерифовиќ без влакна на јазикот!

Васко Спасоски

МОДЕН ДВОБОЈ: Кејт и Меган заедно на Вимблдон (ФОТО)

Igor

Базен пред куќа, а внатре сауна и теретана: Карлеуша ја покажа новата куќа вредна 2.5 милиони евра (ФОТО)

Igor

Ријана никогаш посекси во долна облека: 4,3 милиони луѓе за 2 часа „одлепија“ поради нејзините слики! (ФОТО)

Igor

Слаткар сними дует со згодната Бугарка Гери Никол (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

девет + осум =

Слични објави

Девојката која ја прекина Лигата на шампионите овој пат ПРОВОЦИРА со ЗАДНИКОТ! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Поранешната на Кајмакоски секој ден во долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Како да флертувате: Важни совети за „почетници“

Еспресо

Николина Пишек со патики на СТЕЛА МЕКАРТНИ го хипнотизираше Инстаграм (ФОТО)

Igor

Познатата српска старлета Наташа позираше скроз гола! (ФОТО) (+18)

Јадете ротквици за подобро здравје

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian