Гоца Тржан ги разнежни мајките со емотивна порака упатена за нејзината ќерка! (ФОТО)

Популарната пејачка е горда мајка на девојче по име Лена која е веќе на прагот да стане тинејџерка.

Изгледа како да поминале неколку месеци, а не дури 12 години откако пејачката Гоца Тржан на свет ја донесе својата ќеркичка. Таа на својот инстаграм-профил на многу симпатичен начин го сподели тој факт.

„Каде исчезна оваа мала бубица од десна страна, што толку среќно гледа во својата прва симпатија од градинка Душан Даниловиќ, кога порасна и зошто толку ми недостига? Толку работевме на тоа да стане самостојна и своја, да сега онака себично и родителски жалам што сепак не остана само моја. Те сакам ќерко“, напиша мама Гоца под сликата.

Пораката упатена кон нејзината маза ги разнежни нејзините следбеници, посебно оние на кои им е познато ова чувство, а помеѓу нив се и нејзините колешки кои исто така имаат ќерки.

Слични објави

Најголемите хитови на Френк Синатра: Вонвременскиот пејач кој не знаел да чита музика!

Еспресо

Не го фрлајте белиот дел од лубеницата! Направете си салата

Igor

Цеца доби подарок од зетот вреден 150 евра: Сигурно нема да погодите за што станува збор (ФОТО)

Еспресо

Смртта на Британи Марфи е една од најголемите мистерии: Испливаа нови теории за трагично настраданата глумица

Слободен печат

Уште еден холивудски глумец обвинет за злоставување

Igor

Дејвид Бекам со поддршка за принцот Хари и Меган Маркл: Тие заслужуваат да бидат среќни!

Еспресо

Остави Коментар

5 × 3 =

Слични објави

По гаќички и градник: Погледнете како оди Карлеуша на настап (ВИДЕО)

Igor

Ќе останете без зборови: Фотографии направени непосредно пред смртта

Еспресо

Нетфликс потроши повеќе од 100 милиони за маркетинг кампањата на своите филмови во трката за Оскар!

Еспресо

Харви Вајнстајн е позитивен на коронавирусот!

Еспресо

БАЛКАНСКАТА РИЈАЛИТИ ЅВЕЗДА почна да пее: Снима и спот, а еве кој ѝ ја напиша песната!

Igor

Јадете ротквици за подобро здравје

Igor