Годините не ѝ можат ништо: КЛАУДИЈА ШИФЕР на промоција на „Рокетмен“ (ФОТО)

Славната манекенка Клаудија Шифер и нејзиниот сопруг Метју присуствуваа на промоцијата на филмот „Рокетмен“, кој зборува за животот на музичката ѕвезда Елтон Џон.

На њујоршката премиера присуствуваа голем број ѕвезди од светот на шоу бизнисот, а кога на црвениот тепих се појавија Клаудија и нејзиниот соруг, сите очи беа вперени во 48-годишната убавица која обележа цела една декада на светската модна сцена на 90-тите години.

Тиркизниот фустан во кој Клаудија се појави на црвениот тепих, зборува зошто многумина и понатаму ја сметаат за симбол на едно време и модел кој остави неизбришлива трага.

Слични објави

РИЈАНА: Не ни можев да замислам подобар партнер, подготвена сум светот да види што создадовме заедно

Igor

Како до БЕСПРЕКОРНА ШМИНКА и на летни температури

Igor

Ешли Грем позираше целосно гола само неколку дена пред породувањето (ФОТО)

Еспресо

Шерон Озборн го прати асистентот во пожар, а потоа му даде отказ! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Фановите на Ванда Икарди во еуфорија: Атрактивната Аргентинка ги почести со нова фотка

Igor

Аца Лукс и уплати одмор од 5.000 евра на поранешната сопруга! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

десет + 19 =

Слични објави

„Километри“ на Лозано украдена од косовски пејач – се натпреварувал на фестивал! (ВИДЕО)

Igor

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Кустурица и Бреговиќ заедно на сцена, а не се ни поздравиле: Му платив да ми напише музика, а тој ми подметна песна (ВИДЕО)

Igor

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Igor

Тетовчанецот по Морган Фриман, сега во ист филм со Роберт де Ниро (ФOTO)

Igor

4 хороскопски знаци кои е невозможно да бидат припитомени

Igor