Фронтменот на ВАН ГОГ погоден со ШИШЕ ВО ГЛАВА: Потоа направил нешто несекојдневно (ВИДЕО)

За време на настап во Сараево, Ѓуле од Ван Гог бил погоден со шише во главата.

Откако го примил ударот, стоел шокиран неколку секунди, а потоа решил да го прекине настапот и да направи нешто несекојдневно.

Тој ја повикал личноста која го фрлила шишето да се качи на сцената.

„Верувајте, во рокенролот е дозволено публиката да го сподели своето воодушевување со бендот. Не е ни прв ни последен пат едно шише за вода, пиво, играчка или цвеќе да долета кон бината“, изјавил тој за босанските медиуми.

Слични објави

ТАА Е КОСТУР – Славната пејачка позната по облините ги ШОКИРАШЕ ФАНОВИТЕ! На новите фотки толку е слаба што фановите ја МОЛАТ ДА ЈАДЕ! (ФОТО)

Еспресо

Александар Ружин, дипломатски советник и нумеролог

Igor

Преубавата манекенка Викторија Јаначковиќ објави фотка за која долго ќе се зборува! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

ГО НЕМАШЕ 2 МЕСЕЦА: Ова е првата објава на Сергеј по апсењето на Боки 13

Igor

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

13 − 8 =

Слични објави

Вкусен и сочен колач со кикирики

Igor

Петар Грашо во среда пред скопската публика!

Васко Спасоски

Тамбураши за 48 роденден: Северина славеше на тераса со вино! (ВИДЕО)

Еспресо

Три џемпери кои морате да ги имате оваа сезона во вашиот плакар! (ФОТО)

Igor

УБАВИНИТЕ НА ДИВИОТ СВЕТ: Најкоментирани фотографии на научно-историскиот музеј (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Повторно воодушеви: Ирина Шајк во костим за капење изгледа феноменално (ФОТО)

Igor