ФОТО+ВИДЕО | Јелена Карлеуша уживаше со ќерките на Копаоник

Српската пејачка Јелена Карлеуша уживаше на зимски одмор на Копаоник со своите ќерки. Таа на својот инстаграм-профил објави неколку фотографии и видео, воодушевувајќи ги своите обожаватели и следбеници.

Покрај неколкуте фотографии на снег, впечатлива беше и онаа на која позираше на гаќички, a покрај сè на фотографијата, нејзините обожаватели почнаа да ги коментираат нејзините чизми од брендот „Фенти“ кои чинеле 900 евра.

Instagram
Instagram

Снежните моменти кои Карлеуша ги сподели на социјалните мрежи, многумина оставија без здив, па за момент заборавија на скандалите поврзани со нејзинот брак со Душко Тошиќ.

Јелена уживаше во Копаоник со своите ќерки Атина и Ника, заедно со нејзиниот пријател и соработник Зоран Бирташевиќ.

Instagram
Јелена и Атина / Instagram

Па, уживајќи во зимската идила, пејачката не ја пропушти можноста да ги почести и „загрее“ своите обожаватели на овие минусни температури.

Instagram
Јелена и Ника / Instagram

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

ВИДЕО: Погледнете го трејлерот за документарецот за животот на Били Ајлиш

Еспресо

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor

Меган Маркл може, но Кејт Мидлтон НЕ СМЕЕ да ја носи оваа боја на кармин

Igor

Под сакото НЕ НОСЕШЕ БУКВАЛНО НИШТО – Во вака ДЛАБОКО ДЕКОЛТЕ невозможно е сите да не ја гледаат (ФОТО)

Igor

ВО СЕНКА НА СЛАВНИТЕ: Овие холивудски ѕвезди имаат браќа или сестри близнаци

Igor

Совршен фустан за претстојните летни денови: Го носи и Пипа Мидлтон (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

11 + 5 =

Слични објави

Пирс Броснан заблеска во елегантно одело, а неговата необична брада веднаш „им падна во очи“ на сите (ФОТО)

Еспресо

НИВНАТА ЉУБОВ КАКО ИНСПИРАЦИЈА: Бекамови ја слават 20 годишнината од бракот (ФОТО)

Igor

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо

Познато е каде ќе се снима спотот за дуетската песна на Дино Мерлин и Сенидах!

Васко Спасоски

Драма во нашиот комшилук! Откажани концерти на Енрике Иглесиас, а организаторот избегал со еден милион евра!

Igor

Според науката ова е најубавиот маж на светот! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian