19.9 C
Скопје
17:53 - 18 мај, 2022

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Само со еден фустан Кајли успеа да предизвика лава коментари. Додека некои го пофалија нејзиниот изглед, на другите воопшто не им се допадна овој изглед.

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер (23) се појави во тесен кожен фустан и со тоа направи вистински хаос.

За кратко време, овие фотографии го обиколија светот, и никој не остана рамнодушен на овој моден избор.

„Таа е толку згодна, па во сè изгледа добро“, се согласија нејзините обожаватели, а се слушаше и другата страна, која не беше особено ентузијастичка.

„Фустанот е прекраток, таа изгледа непријатно во оваа облека“, „Има само 23 години и изгледа како 40-годишна жена. Претерува со својата шминка“.

„Изгледа премногу пластично и неприродно. Не ми се допаѓа“, се само некои од коментарите.

Како вие би го коментирале овој изглед ? Дали некогаш би облекле ваков фустан?

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....