9.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

ФОТО | Се слави во домот на семејството Живојиновиќ: Погледнете каков подарок доби Лепа Брена од Боба за годишницата од бракот!

Јубилејот во куќата на Живојиновиќ. Имено, Лепа Брена и Слободан Боба Живојиновиќ слават 29 години брак.

Да се потсетиме, тие се венчаа на 7 декември 1991 година во Белград, каде и беше свадбената прослава.

Брена и јавно честиташе преку социјалните мрежи, а на Инстаграм се пофали што добила од сопругот.

Кавијар, шапманско, цвеќе, како и подарок спакуван во розева обвивка.

– Живели – напишала Брена како коментар.

Погледнете ја фотката:

Инстаграм
Кавијар

Слични објави

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 ОКТОМВРИ: Спремете се за успеси на професионален план

Еспресо

ИНСТРУКЦИИ: Орален секс што партнерот никогаш нема да го заборави

Еспресо

(ФОТО) ВО НОВА ГРАДИШКА: Тоше Проески доби споменик во Хрватска во близина на местото каде што трагично го загуби животот

М.Т

И ЈАС ПОМИНУВАВ НИЗ ВИСТИНСКИ ПЕКОЛ: Прозборе сестрата на Бритни Спирс

Еспресо

КАКО БИ РЕАГИРАЛЕ ВИЕ?: Вака би изгледало кога 12 луѓе од различни хороскопски знаци би живееле во ист стан

Еспресо

ФАНТАСТИЧНА СТОП-АНИМАЦИЈА: „Wildwood“ ве води во маѓепсана шума вон границите на Портланд

Ирма Башеска Ристовска
Се вчитува....