ЕМИЛИ ДИКТИРА ТРЕНДОВИ: Би облекле ли ВАКОВ КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ? (ФОТО)

Емили Ратајковски е позната по тоа што често се фотографира разголена во име на некоја кампања или во знак на протест, но овојпат промовира модел на костим за капење.

Никој не очекуваше дека познатиот модел ќе оживее еден тренд од 90-тите, а тоа е таканаречениот рибарски шешир, кој го искомбинира со костим за капење.

Очигледно е дека за ваквиот модел сигурно не била потребна голема количина ткаенина за да се изработи.

Слични објави

СИГУРНО БОЛИ: Лејди Гага повторно шокира со изгледот (ФОТО)

Igor

Нов тренд: Венчаница-комбинезон за невести со гол задник (ФОТО)

Igor

Синот на Синди Крафорд на лицето го истетовира зборот „несфатен“: Неговиот одговор зошто го направил тоа е прилично конфузен (ВИДЕО)

Еспресо

Кејт Мос во минијатурен костим за капење изгледа беспрекорно (ФОТО)

Igor

6 модели на обувки кои и се потребни на секоја жена – Oстантото е чист вишок! (ФОТО)

Igor

Се зборуваше дека бил и со Анабела и со Луна, пејачката наводно демантирала

Igor

Остави Коментар

5 + 5 =

Слични објави

Младата актерка се сруши во Кан: Падна во несвест поради претесниот Прада фустан (фото)

Igor

Ретко кој ја видел: Ова е едната ќерка на Здравко Чолиќ и денес наполни 18 години (ФОТО)

Igor

Што е тоа што ужасно го нервира секој хороскопски знак?

Igor

Познато е каде ќе се снима спотот за дуетската песна на Дино Мерлин и Сенидах!

Васко Спасоски

Пенелопе Круз полни 46 години: Во врска со стареењето постојат само добри работи (ФОТО)

Еспресо

Најмодерните пролетни аксесоари – Louis Vuitton сандали

Igor