20.8 C
Скопје
07:05 - 24 септември, 2023

ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС: Очувот ме допираше кога имав 15 години и глумеше дека е доктор

Водителката Елен Денеџерис неодамна проговорила за сексуалното злоставување што го доживеала како тинејџерка.

Во интервјуто за „My Next Guest Needs No Introduction“, на водителот Дејвид Летерман му открила како нејзината мајка Бети направила голема грешка кога по вторпат се омажила, бидејќи очувот сексуално ја злоставувал Елен.

Деџенерис објаснила дека Бети во тоа време боледувала од рак на дојката, па нејзиниот очув ја „проверувал“ Елен дали има грутки во градите, а кога тоа ѝ го кажала на мајка ѝ, таа не ѝ поверувала.

„Кога мајка ми беше на пат, ми рече дека нашол грутка на нејзините гради и дека мора да ги напипа и моите за да провери да не имам и јас. Имав само 15 години и не знаев ништо за човечкото тело. Бев преслаба да му се спротивставам. Ова е навистина една гроозна приказна која одлучив да ја споделам за ниту една девојка да не го допушти тоа“, изјавила Елен.

Водителката додала дека очувот еднаш се обидел да провали во нејзината соба.
„Кога слушнав дека провалува во мојата соба, го скршив прозорецот и побегнав. Не сакав тоа да ѝ го кажам на мајка ми бидејќи сакав да ја заштитам, а и знаев дека е скршена“, додала Елен.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....