24.8 C
Скопје
10:42 - 15 јуни, 2024

ЕЛЕН ДЕЏЕНЕРИС: Очувот ме допираше кога имав 15 години и глумеше дека е доктор

Водителката Елен Денеџерис неодамна проговорила за сексуалното злоставување што го доживеала како тинејџерка.

Во интервјуто за „My Next Guest Needs No Introduction“, на водителот Дејвид Летерман му открила како нејзината мајка Бети направила голема грешка кога по вторпат се омажила, бидејќи очувот сексуално ја злоставувал Елен.

Деџенерис објаснила дека Бети во тоа време боледувала од рак на дојката, па нејзиниот очув ја „проверувал“ Елен дали има грутки во градите, а кога тоа ѝ го кажала на мајка ѝ, таа не ѝ поверувала.

„Кога мајка ми беше на пат, ми рече дека нашол грутка на нејзините гради и дека мора да ги напипа и моите за да провери да не имам и јас. Имав само 15 години и не знаев ништо за човечкото тело. Бев преслаба да му се спротивставам. Ова е навистина една гроозна приказна која одлучив да ја споделам за ниту една девојка да не го допушти тоа“, изјавила Елен.

Водителката додала дека очувот еднаш се обидел да провали во нејзината соба.
„Кога слушнав дека провалува во мојата соба, го скршив прозорецот и побегнав. Не сакав тоа да ѝ го кажам на мајка ми бидејќи сакав да ја заштитам, а и знаев дека е скршена“, додала Елен.

Слични објави

Се огласи кралот Чарлс: Пресреќен е што Кејт Мидлтон се враќа на неговиот роденден во јавност

еспресо

Трагедија, почина црногорскиот голман Матија Шаркиќ: Му се слошило во станот во Будва

еспресо

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо
Се вчитува....