Ексцентрична на тато: Ќерката на Пол Гаскоњ во танга-бикини на плажа (ФОТО)

Ќерката на легендарниот англиски фудбалер Пол Гаскоњ, Бјанка прошета на плажа во секси бикини кое повеќе откриваше отколку што сокриваше.

Бјанка се шеташе на плажата во Маребеља во доста провокативно и минијатурно бикини кое никого не остави рамнодушен.

Огромните гради едвај седеа „мирно“ во горниот дел од бикинито, додека гаќичките едвај ги покрија интимните делови.

Тоа не е се!

Бјанка се заврте и го покажа задникот во минијатурната танга.

По се изгледа и Бјанка ќе биде популарна как нејзиниот татко, но по пикантни детали од приватниот живот.

Пол Гаскоњ повеќе пати беше на лечење од зависнот од алкохол, а познат е по бројните тепачки, приведувања и испади во јавноста во алкохолизирана состојба.

 

Слични објави

Базен, секси бикини и поза од која „боли“ глава: Пејачката Теа Трајковска не се плаши од зимата! (ФОТО)

Васко Спасоски

ОТКРИЕНА ТАЈНАТА: Што се случуваше 7 часа пред да биде објавено дека Меган се породила?

Igor

Ова се најнеобичните правила во земјите ширум светот!

Еспресо

Родени се Лу Рид, Крис Мартин, а уште неколку настани ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Карактеристики на жените кои ги одбиваат момците, според хороскопските знаци

Igor

Каролина Гочева блесна на јубилејната насловна страница на „ПОРТРЕТ Магазин“

Igor

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

Кавалџијата Ангеле Димовски добитник на Златна Бубамара за животно дело

Еспресо

Емина Јаховиќ искрена: На мајка ми и брат ми тешко им е кога читаат што пишуваат за мене! (ФОТО)

Igor

„Ве молам, простете ми“: Што се крие зад мистериозната порака на Ријана?

Igor

Беше најпозната пејачка во Југославија и заработуваше милиони! Денеска живее на село, далеку од сите (ФОТО)

Igor

„Делуваш толку старо”: Фотографија од Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас предизвикала лавина од коментари (ФОТО)

Igor

Интересни работи поврзани со престапната година и 29 февруари

Слободен печат