Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Познатата дизајнерка Ивана Кнез секогаш знаела како да ја испровоцира јавноста.

Понекогаш тоа го прави вербално, но честопати се случува и да објави жешка фотка на социјалните мрежи и да ги натера душогрижниците да зборуваат за неа..

И овој пат го направи истото, објави провокативна фотографија на која позира речиси скроз гола, но со интересна порака.

Погледнете:

Слични објави

Кои хороскопски знаци драматизираат најмногу?

Igor

Емина Јаховиќ фатена во љубовен триаголник! Турските медиуми открија со кој кошаркар е во тајна љубовна врска! (ФОТО)

Igor

Елена Ристеска го „фати“ најпосакуваниот скопјанец: „Коцки“ на стомак и тетоважи – девојките лудуваат по него (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 31.05.2019, петок

Igor

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо

Емили Ратајковски објави досега невидена фотографија и упати јасна порака (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

4 × 2 =

Слични објави

За инспирација и за одважност: Ова е најубавата боја за коса на сезоната, и Клеопатра ја обожавала (ФОТО)

Igor

ВООПШТО НЕ Е ЕВТИНО: Колку чини кришката леб која ја појадува Викторија Бекам (ФОТО)

Еспресо

Направиле подземен базен среде џунглата, користејќи само стап (ВИДЕО)

Еспресо

ИСХРАНА ВО БОЈА: Како белата храна ве прави поздрави?

Igor

Најтрпеливите хороскопски знаци – Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

Три знаци на кои октомври им носи најубави изненадувања

Igor