ДЕНЕС ЌЕ Ѝ БЕШЕ РОДЕНДЕН: Детали од потресните исповеди на непрежалената принцеза

На 1 јули ќе ѝ беше роденден на трагично загинатата и никогаш заборавена принцеза Дијана. Денеска ќе наполнеше 58 години.

Една британска новинарка се сетила на својот разговор со тогаш идната сопруга на принцот Чарлс, за која се верувало дека еден ден ќе стане кралица. Таа се сеќава дека уште пред да се омажи за Чарлс, Дијана била под постојан стрес поради животот кој ја чека понатаму.

За нејзе, идната принцеза открила дека она што го чита во медиумите е вистинска лудост и дека никој не ја подготвил за стресот и изложеноста кога е во врска со член на кралското семејство. Признала и дека многупати им се извинувала на своите соседи, затоа што папараците ја прогонувале во близина на нејзиниот дом.

Дијана била уверена дека кралското семејство ја сака само затоа што била девица, алудирајќи на нејзината сестра Сара, која во минатото излегла неколкупати со Чарлс, но која имала секс пред бракот.

Новинарите постојано се обидувале да ископаат некои скокотливи детали за неа, а особено во очи и паднала статијата дека една ноќ се сретнала во кралскиот воз.

„Јас никогаш не сум била во кралскиот воз“, изјавила Дијана, а подоцна дознала дека таа вечер принцот бил со Камила Паркер Боулс, која му е сопруга и денеска.

Слични објави

Бруклин Бекам не може да биде со семејството: Заглавен во Америка поради затворањето на границите!

Еспресо

Ава Карабатиќ се фали дека зборувала со Тесла, и уплатиле 3.255 долари за да го слушнат разговорот!

Еспресо

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Теодора Циклевска

Објавени фотографии од српскиот фото модел која беше брутално претепана од својот дечко (ФОТО)

Igor

Ќерката на Карлеуша не тргна по нејзините стапки: Малата Ника тренира фудбал (ФОТО)

Еспресо

Европа во изолација: Пусти улици во Скопје, Барселона, Белград, Париз, Лондон, Рим… (ФОТО)

Еспресо

1 comment

m-r.Slobodan Dimitrovski јануари 18, 2020 at 7:42 am

Иста ченгија само по суфистицирана која ја плати цената со глава?

Reply

Остави Коментар

14 + 8 =

Слични објави

НА БАРАЊЕ НА ФАНОВИТЕ: Мирјана Карановиќ во бикини се пофали дека ослабела 14 кг (ФОТО)

Igor

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Еспресо

Повеќе не се кријат: Пеце и Марјана на рипче во познат скопски ресторан (ФОТО)

Igor

Аделина Тахири во бикини ќе ве остави без здив (ФОТО)

Igor

Совршената врска на манекенката Софија Ричи и Скот Дисик стои на стаклени нозе!

Еспресо

Кајли Џенер ги почасти следбениците со секси фотка во чест на заминување на 2019 (ФОТО)

Еспресо