БРЕД ѝ порачал на АНЏЕЛИНА: Потпиши ги документите или ќе платиш

Поминаа скоро три години откако Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит, а според американските медиуми би можеле да поминат уште три додека разводот не се финализира.

Бред Пит и неговиот правен тим преземале нови чекори за Анџелина да ги потпише документите за развод откако го одолговлекувала процесот.

Холивудскиот актер ги замолил своите адвокати да побараат помош од судија за да го одреди конечниот датум, односно рокот за развод и паричната казна ако Анџелина не се придржува до него.

„Тој беше неверојатно трпелив во текот на целиот процес и покрај тоа што во неколку наврати беше донесен до лудило. Болен е и уморен од Анџелина која го одолговлекува нивниот развод. За Џоли ова стана скоро како игра“, тврди извор близок до глумецот.

Слични објави

Заборавивте важен багаж? Список на предмети што Ви требаат за на одмор

Еспресо

Сораја не штедеше на прославата на роденденот: Пејачите не можеле да го додржат бакшишот во раце, а имала и тортата од банкноти (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Видео со голотија од забава стана хит поради неочекуваниот пресврт (ВИДЕО)

Еспресо

ВООПШТО НЕ Е ЕВТИНО: Колку чини кришката леб која ја појадува Викторија Бекам (ФОТО)

Еспресо

Инстаграм модел кој ги руши сите предрасуди! (ФОТО)

Еспресо

Како депилацијата да биде помалку болна?

Igor

Остави Коментар

три × 5 =

Слични објави

Пејачката е трудна, но не сака брак?

Igor

Хрватската тенисерка го запали Инстаграм: Има повеќе секси фотки отколку победи во кариерата (ФОТО)

Igor

Ријана за првпат со дураг на насловна на Вог: Единствената работа која навистина може да го подигне детето е љубовта

Еспресо

Пристигнува „Ла бомва“: Карлеуша откри дел од новата песна со Бразилецот Пабло! (ВИДЕО

Васко Спасоски

Карлеуша се огласи на гласините за разводот со Душко Тошиќ

Еспресо

Пет идеи за посен ручек на Велики петок

Igor