Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Прекрасната актерка Блејк Лајвли (32), сопругата на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, изненади многумина кога го избриша својот инстаграм-профил.

Блејк и Рајан се познати по своите шеги на оваа социјална мрежа, меѓутоа сега се изчезна, сликите со децата, шегите, објавите за проекти…се!

Потоа, на потполно празен профил се појави видео клип, поточно трејлер кој го најавува нејзиниот нов филм „The rhythm section“, кој излегува во јануари 2020 година, а во кој Блејк ја игра главната улога.

Така се стана јасно. Ова е еден од нејзините инстаграм-трикови, со оглед на тоа што Блејк и минатата година го направи истото за да го промовира филмот „A Simple Favor“.

Tака што нема потреба од загрижување, се е во ред и Блејк ќе се врати. До тогаш ќе уживаме во трејлерот:

Слични објави

Ким Кардашијан во панталони кои жените со облини не би се осудиле да ги облечат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 22 ноември петок, Биковите со љубовни проблеми, Јарците да се пазат од некој пријател

Igor

Александра Пријовиќ го откри идентитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Васко Спасоски

Поединци со визија: Интересни факти за луѓето родени во јуни

Igor

Продолжението на „Игра на тронови“ ќе започне да се прикажува во 2022 година!

Еспресо

НИКОГАШ НЕ МУ ПРОСТИ: Ријана морала да го тужи својот татко кој не престанувал да ја повредува

Igor

Остави Коментар

пет × оне =

Слични објави

Полуголата Нивес позираше на тераса, а со своите облини ја подгреа температурата (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Дубиоза Колектив со нов албум и нов спот: Робот е нов пејач во босанскиот бенд! (ВИДЕО)

Еспресо

Малечката принцеза веќе доби свој прекар во училиштето (ФОТО)

Igor

Најсексипилната жена на денешницата: Два пати годишно се тестира за ХИВ, сега ШОКИРАШЕ со новата одлука!

Igor

Откриена нова „мини Месечина“, која во моментов кружи околу Земјата

Еспресо

ХОЛИВУДСКИ ТРИК против подочниците: Во ова се колне и Ким Кардашијан

Igor