7.8 C
Скопје
05:28 - 15 април, 2024

„Би сакала како мајка…“: Цеца проговори за тврдењето дека Анастасија Ражнатовиќ е бремена

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ ги коментираше наводите дека нејзината ќерка Анастасија, која е во брак со фудбалерот Немања Гудељ, е бремена.

– Озборувања! Претпоставувам дека јас како мајка прва би дознала дека е бремена… – низ насмевка одговорила Цеца на снимањето на музичкото шоу  „Ѕвездите на Гранд“.

Анастасија Ражнатовиќ неодамна прослави две години брак со фудбалерот Немања Гудељ, а по романтичната фотографија со балони во облик на срце, Анастасија сподели објава која зборува за она што го научила низ годините.

– Долго време мислев дека комуникацијата е клучна, додека не сфатив дека тоа е всушност разбирање. Можете да разговарате со некого за сè што сакате, но ако не ве разбира, настанува тивок хаос – ја објави пораката Анастасија на својата инстаграм-приказна.

Анастасија ужива во Шпанија со сопругот, фудбалерот Немања Гудељ, а неговото семејство им е голем поддржувач.

Анастасија во еден период не била во добри односи со свекрвата Оливера Гудељ и золвата Вања Гудељ, а како што неодамна напиша српски „Блиц“, дошло до помирување меѓу нив.

– Имаше помирување и сега сè е во најдобар ред. Ја видовте и фотографијата која Немања ја објави на мрежите, сега сите се среќни и во добри односи. Немања имаше најмногу влијание на тоа сите да бидат сложни и сега е токму тоа – вели добро упатен извор за „Блиц“.

 

 

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....