Анастасија открива зошто НЕМА ДА СНИМИ дует со мајка ѝ Цеца

Младата Анастасија Ражнатовиќ е во среќна врска, но не планира наскоро да стапи во брак.

Таа е посветена на нејзината музичка кариера, а по двата успешни сингла, продолжува да работи на својот прв албум.

Но, она што нема да се случи во скоро време, барем не за првиот албум, е дуетот со нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.

Анастасија сака нејзиното првенче да биде направено по нејзин и по вкус на публиката, да биде потполно личен и да се претстави на јавноста како своја личност, а не како ќерка на успешната фолк-ѕвезда.

Сепак, не ја исклучува можноста во иднина да снимат заедничка песна.

Слични објави

Град на духовите: Некогаш богато место кое го „проголтала“ немилосрдната природа (ВИДЕО)

Еспресо

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

Не го чувајте лакот на ноктите повеќе од 5 дена! Може сериозно да ви ги оштети ноктите

Igor

Се дружеа и ја пееја „Црне косе“: Ханка Палдум откри што му кажала на Новак Ѓоковиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Фановите убедени дека Бијонсе повторно е бремена (ФОТО)

Igor

Брз и вкусен ручек: Шпагети во бел сос со сланина

Igor

Остави Коментар

тринаесет − оне =

Слични објави

Без шминка, филтери и фотошоп: Цеца го покажа своето ВИСТИНСКО ЛИЦЕ! (ВИДЕО)

Igor

Мараја Кери ќе настапи на познатиот „Brighton Pride Festival“ (ВИДЕО)

Еспресо

Принцот Вилијам планира на романтичен начин да ја изненади Кејт за Валентајн!

Еспресо

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Еспресо

Мерил Стрип одржа лекција: Доста ми е од цинизам, критичност и било какви барања – нема повеќе задоволување!

Еспресо