23.8 C
Скопје
10:15 - 15 јуни, 2024

Албанскиот модел Ангела е вистински ангел (ФОТО)

Албанскиот модел, Ангела Мартини која избра да биде писателка, на последните фотографии е многу сензуална.

Ангела Мартини, како што јавува Газета експрес, на својот Инстаграм профил постираше многу жешки фотографии на социјалните мрежи. До сликите таа напишала само „Среќна“.

Фото: Инстаграм

Ангела, која е мажена за Драгос Савулеску, романски бизнисмен, се очекува набргу да објави неколку книги, поголемиот дел ќе бидат за животот на нејзиното семејство.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо
Се вчитува....