Аделина Тахири сподели интимни моменти со нејзиниот сопруг (ВИДЕО)

Пејачката од Скопје, Аделина Тахири и нејзиниот сопруг Серјожа Марков, вчера заедно присуствуваа на забава од каде пејачката постојано објавуваше слики и видеа.

Едно од видеата што го привлече вниманието на јавноста беше моментот кога убавицата му подарува бакнеж на нејзиниот сопруг милионер, пренесува Експрес.

Двојката поминува прекрасни моменти во нивниот брак, а пред неколку дена организираа и луксузна прослава за првиот роденден на нивниот син.

Слични објави

ОВА Е ЉУБОВ – Цеца објави интимен семеен момент, а Вељко никогаш не сте го виделе во вакво издание (ФОТО)

Еспресо

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Еспресо

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Еспресо

Српската блогерка позира топлес, а траги од бикини некаде нема: Дали е ова нејзината најжешка фотка ова лето? (ФОТО)

Васко Спасоски

Били Ајлиш објави спот за хитот „Everything i wanted“, го режираше сама (ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп за 11 јуни 2019: Раковите на работа ќе имаат драстични промени, лавовите ќе ги поминат сите препреки

Igor

Остави Коментар

16 + 8 =

Слични објави

Новиот моден тренд сам ги менува боите: Патики по кои побудалеа сите (ВИДЕО)

Igor

Мермерни јајца

Igor

ОВА Е ВИСТИНСКО ЧУДО: МАСЛО ОД СЕДУМ КАНДИЛА! Вака по втор пат забременила Сека Алексиќ!

Igor

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor

Луна Џогани откри за лошата здраствена состојба: „Вистина е…“ (ФОТО)

Igor

Ирина Шајк нема време за тага: Ужива во прекрасниот Исланд

Igor