24.8 C
Скопје
15:53 - 3 октомври, 2023

4 хороскопски знаци на кои ова лето ќе им биде исполнето со секс

Астролошките предвидувања за оваа година се толку темелни, што некои астролози тврдат дека според подредувањето на ѕвездите и планетите, може да откриете на кои хороскопски знаци ова лето ќе им биде исполнето со секс.

Според нив, за овие 4 знаци летото/2019 година ќе биде исполнето со секс

Овен

Во летото кое набргу доаѓа ќе истражувате експлозивни конекции и за вас нема да постои табу тема. Не го мешајте сексот со врска, бидејќи „одбележувањето“ на територијата може да ви донесе непријатни ситуации.

Девица

Претстојното лето е токму оној период кога треба да ја искажете својата сексуалност и да ја истражите, без да ве совлада анксиозноста и нервозата. Колку повеќе ќе расчистите со минатото, толку полесно нови страсти ќе ви влегуваат во животот.

Јарец

Претстојното лето е добро за да почнете со лекување на старите рани и создавање нови интимни конекции. Тоа ќе биде исполнето со секс, но со партнер кој ќе ви овозможи апсолутно се, а не само авантура.

Риби

Летото кое ни доаѓа ќе биде полно со секс за вас, но со неколку личности кои ќе се плашат да се обврзат. Сите почетоци гледајте ги како привремени шанси, не трајни. Така ќе се поштедите од разочарувања.

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....