ВИДЕО: Супер трик со чија помош во вашиот плакар ќе имате двојно повеќе место за облеката

Сигурни сме дека и вие, како и повеќето, имате проблем со немањето на доволно простор во гардероберот.

Иако можеби веќе безнадежно сте ги испробале сите техники за редење на облеката, мора да ве израдуваме дека навистина постои одлично решение.

Една корисничка на платформата „TikTok“ откри едноставен трик со чија помош вашиот гардеробер со сигурност ќе собере двојно повеќе облека. А најдоброто од се е дека е потребно само да ги сочувате алуминиумските отварачи од лименки со пијалоци. А одлично е и тоа што облеката помалку ќе ви се гужва. Пробајте и уверете се.

Оваа креативна дама во своето видео ја демонстрираше целата техника, која многу е едноставна, погледнете…

@hollyvlogsofficial

Wardrobe Storage Hack… ##lifehacks ##lifehack ##hack ##soda ##diy ##organisehacks ##organised ##stayhome ##fashion ##mylifehacks ##lifehacks

♬ original sound – Holly Vlogs

Слични објави

Синтија Никсон ќе дебатира како режисерка на Бродвеј!

Еспресо

Амбер Роуз бремена со второ дете

Igor

Ерика Баду се тестирала на ковид-19, а резултатите ја запрепастиле: Левата ноздра позитивна, десната негативна!

Васко Спасоски

Чоколаден божиќен венец

Еспресо

„Или си внатре или си надвор“: Кралицата Елизабета ладнокрвно ги одби Хари и Меган

Еспресо

Се мажи принцезата Беатрис: Единствената кралска венчавка која нема да биде емитувана на телевизија

Еспресо

Остави Коментар

19 − два =

Слични објави

За Миа Костова летото не е завршено! Водителката се сонча во Турција ама и снима спот – погледнете за кого (ФОТО)

Igor

Шарлиз Терон објасни како ги воспитува децата и зошто нејзиниот син носи фустани

Еспресо

Најсмешниот пријател од „Пријатели“: Метју Пери, човекот кој го претепал Џастин Трудо

Васко Спасоски

Тригодишно момче пронајдено напуштено на гробишта, добрите луѓе му ја вратија насмевка на лицето

Еспресо

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Еспресо

По смртта на Рајко Дујмиќ прекинат спорот за името „Нови фосили“

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian