Вака ќе изгледа кралското семејство на стари години (ФОТО)

Ниту кралското семејство не беше изоставено кога станува збор за популарната обработка на фотографии која ви дава резултат како ќе изгледате на стари години.

Иако живеат богат и квалитетен живот, сепак и тие ќе остарат еден ден.

На интеренет се појавија фотографии обработени преку апликацијата „Face App“ кои ќе ви доловат како ќе изгледаат тие на стари години

Погледнете како ќе изгледаат принцовите Вилијам и Хари и војвотките Кејт и Мерган на стари години.

Слични објави

Бремената Ешли Грем гордо ги покажа стриите и несовршеностите на женското тело (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли и Ел Фанинг како ВИСТИНСКИ ПРИНЦЕЗИ во фустани од бајките (ФОТО)

Igor

Пеколно „жешки“ сцени на почетокот од новиот спот на Катарина Грујиќ: Го фатила момчето во неверство, па подготвува одмазда (ВИДЕО)

Еспресо

Рамстор Мол ве наградува – во Новата година со нов Ford EcoSport

Igor

По Оскарите се одложува и 78-то доделување на Златен глобус

Еспресо

Можат да ви послужат како инспирација: Славните личности ги избраа овие песни за прв танц со партнерот! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

пет + шест =

Слични објави

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Igor

ПРЕТЧУВСТВУВАЛА НЕСРЕЌА: Загина пред 19 години, а нејзината сестра сега открива морничави детали

Igor

Порно-снимки од Сандра Африка: Пејачката вели дека има бемка на друго место, а не „таму“ (ФОТО)

Igor

Мадона се „журкаше“ во Тел Авив

Igor

Водителката Миа Костова му кажа чао на „Бекстејџ“ (ФОТО)

Igor

Среќно семејство – Како да ја одржите среќата во вашиот дом?

Igor