24.8 C
Скопје
16:10 - 3 октомври, 2023

Таа е најфаталната жена на Холивуд: Заведува и мажи и жени, никој не може да ѝ одолее (ВИДЕО)

Анџелина Џоли е грациозна жена, која секогаш чекори со високо крената глава, а нејзината појава ја хипнотизира околината. Ретко кој може да остане рамнодушен пред нејзината убавина…

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Попоски со анализа на времето за месец октомври: Еве за што да бидеме подготвени

Еспресо

(Видео) Позната водителка доби напад на смеа пренесувајќи вести во живо: „Најдоброто нешто на телевизија“

Еспресо

Попоски најавува колку последователни дена ќе бидеме без дожд: „Мини лето“ одлично за правење зимница

Еспресо

Попоски: Дожд ни за лек, доаѓа долг сушен период пред нас

Еспресо
Се вчитува....