23.8 C
Скопје
16:18 - 28 мај, 2024

Немате идеја што да гледате? Ова се 10-те моментално најпопуларни серии на Нетфликс (ВИДЕО)

„13 Reasons Why“ е најпопуларната серија оваа недела на Нетфликс, судејќи според службеното рангирање на стриминг сервисот.

Серијата воедно е и најпопуларното нешто од се што во моментот се нуди на Нетфликс, без оглед на форматот.

Четвртата и последна сезона на популарната тинејџерска драма е достапна на Нетфликс од минатата недела и веќе оваа недела се најде на врвот од листата, пренесува „Huffington Post“.

На второто место е комедијата „Space Force“, а на третото место според гледаноста се наоѓа документарната серија за Џефри Епстајн.

Ова се десетте моментално најпопуларни серии на Нетфликс, не губете време, започнете со гледање…

10. Riverdale

9. Dead to me

8. Sweet Magnolias

7. Avatar the last Airbender

6. Queen of the South

5. Fuller House

4. Queer Eye

3. Jeffrey Epstein: Filthy Rich

2. Space Force

1. 13 Reasons Why

Слични објави

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо

Интервју со протојереј – ставрофор Александар Димоски, парох Струшки: Спасе и Спаса Вишенски се впишаа во Диптихот на светиите

Јасмина Кантарџиева Димков

Велика сабота: Што (не)треба да правите на овој ден

еспресо

Велики петок: Што (не)треба да се прави на овој ден

еспресо

Велики четврток: Што (не)треба да правите на овој ден

еспресо

Кога да ги миете прозорците пред Велигден: Не пропуштајте го овој ден

еспресо
Се вчитува....