Повеќе од 2 милиони лајкови за 17 часа: Џеј Ло во теретана го покажа своето секси тело (ФОТО)

Џеј Ло има со што да се пофали…

Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез (49) дефинитивно е една од најзгодните жени на денешницата. Џеј Ло и тоа како води сметка за нејзиното тело, па затоа вежба секојдневно.

profimedia

Каква совршена фигура има, Лопез покажа на Инстаграм каде што објави своја секси нова фотографија. Всушност таа позирала во теретана во хеланки, а во прв план го покажала своето тело, пред сè своите стомачни мускули.

За само 17 часа оваа фотографија имала повеќе од 2 милиони лајкови.

Еве ја фотографијата:

принтскрин/инстаграм

Џенифер Лопез ќе ја гледаме и во филмот „Hustlers“ каде што ќе ја игра улогата на стриптизета. Заради таа улога го затегнала своето тело до совршенство, а за тоа зборувала во емисијата на водителката Елен Деџенерис.

Слични објави

Наташа Беквалац како што не сте ја виделе досега: Кафена коса и наочари за гледање! (ФОТО)

Еспресо

ГАВАЗОВА предизвика колапс во Полихроно: ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! (ФОТО)

Igor

Се снима серија за Јованка Броз: 12 епизоди за првата дама на Југославија

Еспресо

Бил Гејтс и семејството дел од годишниот одмор го поминаа во Црна Гора

Igor

Карлеуша објави жешко селфи доцна навечер: Градите кипат од сите страни (ФОТО)

Igor

Погледнете како изгледаат велигденските јајца на Лила Филиповска! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

17 − петнаесет =

Слични објави

Маријана ги покажа АДУТИТЕ за Задруга 3 (ФОТО)

Igor

Еден од најмоќните луѓе во шоубизнисот три години нема мобилен телефон

Еспресо

Дино Мерлин и Сенидах снимија дует!

Васко Спасоски

Непозната девојка запеа пред Селин Дион: Музичката ѕвезда го запре автомобилот, а нејзината реакција ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Еспресо

ВИКТОРИЈА ЛОБА заглави кај влада (ФОТО)

Igor

ОВИЕ натпреварувачи се пласираа во финалето на Евровизија

Igor