Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Иако има само 3 месеци Вини на Инстаграм собрал веќе преку 300 илјади следбеници. Многумина неговите очи ги споредуваат со оние на принцезите од Дизни.

Кокер Шпаниелот  Вини со брзина на светлината ги освојува срцата на сите што ќе го здогледаат. Кучето кое има само 3 месеци ги маѓепсува сите со неговите очи, за кои многумина тврдат дека се најубавите очи кои некогаш ги виделе кај куче.

Многумина очите на Вини ги споредуваат со оние на принцезите од Дизни, бидејќи се огромни, а трепките му изгледаат како токму во тој момент искочил од третман во салон за убавина.

Сопствениците на своето куче мну отвориле инстаграм-профил уште пред да се роди и првата објава е снимка од ултразвукот на која е означено каде е малото кутре.

View this post on Instagram

Play timeeeee for me! I LOVE my toys😋

A post shared by The Life Of Winnie 🐾 (@winnie_thecocker) on

Тие постојано споделувале слики од него, уште како бебе, но дури неодамна се покажало дека Вини ќе има поглед кој ги топи и најцврстите срца, па и објавите на Инстаграм зачестиле.

Малиот заводник веќе добил и свој портрет на кој е прикажан облечен во човечка облека, а и покрај тоа што се уште е бебе, покажал исклучителен талент за позирање.

Слични објави

Никола Ристановски: Кога не е на „даските кои живот значат“, поминува скапоцено време со својата преслатка ќерка (ФОТО)

Igor

Маја Беровиќ направи хаос на Инстаграм: Ја покажа тетоважата на ИНТИМНОТО место

Igor

Ќе ви се насолзат очите: Другарите на Гру го испратија на посебен начин, без непотребни луѓе, без никакви зборови (ВИДЕО)

Igor

Меган Маркл се сретна со Бијонсе, пејачката доцнела дури 90 минути (ФОТО)

Igor

Каролина Гочева блесна на јубилејната насловна страница на „ПОРТРЕТ Магазин“

Igor

Српската пејачка во секси бикини го покажа своето совршено тело (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − 10 =

Слични објави

ЗАЕДНО СЕ 13 ГОДИНИ: Сопругата на водителот и актер е ФАТАЛНА УБАВИЦА (ФОТО)

Igor

Авалон го прекина договорот со Дупер – ПРИЧИНАТА ќе ве изненади

Igor

Се случи чудо во судница: Цеца и Јелена се смирија! Еве што кажаа по излегувањето од суд (ФОТО)

Igor

Ова се најнеобичните новогодишни елки на светот: Човечката фантазија нема граници! (ФОТО)

Теодора Циклевска

Нина Бадриќ ги покажа нозете и деколтето: „Дај облечи се, ќе настинеш“ (ФОТО)

Igor

НЕ МОЖАТ ДА СЕ ОДЛЕПАТ: Дуа Липа и новото момче на плажа (ФОТО)

Igor