17.8 C
Скопје
01:35 - 27 септември, 2023

Најголемите тајни на познатите: Ова сакале да го скријат од јавноста! (ВИДЕО)

Првите асоцијации на Холивуд се сјај, гламур и слава, па изгледа дека животот на познатите е вистински сон.

Но, зад сцената и далеку од очите на јавноста се кријат работи кои многу актери, пејачи, спортисти, не сакаат да ги дознаеме.

Слични објави

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо

Попоски: Доаѓа ново „мини лето“, еве кога

Еспресо

Попоски: Невреме во Македонија, еве кога

Еспресо

Попоски: Големо невреме доаѓа на Балканот, можни се суперќелијски облаци!

Еспресо

Попоски најавува: Џеновски циклон ни носи поинтензивни врнежи, грмежи и пад на температурите, еве кога!

Еспресо
Се вчитува....