Готово е! Ирина се иселила од куќата на Бредли Купер

Американските медиуми пренесуваат дека манекнката со ќеркичката Леа се иселила од луксузната куќа на својот досегашен парттнер.

„Се обидуваат поради нивната ќеркичка. Ама не е добро. Никој од нив двајца не е среќен. Овој однос одамна виси на конец, изјавиле за „Пипл“ луѓе блиски на холивудскиот пар.

Што довело до распаот, дали шепекулациите за неверството на Купер со Лејди Гага, или тоа што неговата мајка е „трето лице“ во нивната врска, сè уште не се знае.

Според анонимни извори за магазинот „Пипл“, парот се труди да најде најдобро решение за старателство над ќерката.

Слични објави

СРЦЕТО Ѝ Е СКРШЕНО: Меган Маркл веќе никогаш нема да го види НЕГО!?

Igor

Удобни и шик: Ова се единствените панталони кои ви требаат летово! (ФОТО)

Еспресо

Дали Меган Фокс го остави сопругот поради раперот Машин Ган? Брајан не сака да поверува во тоа

Еспресо

„Празен календар“ – модерна фолк-балада која ќе посакате да ја слушнете повеќе пати (ВИДЕО)

Igor

Празник за машки очи: Провокативен танц на пејачката Теа Таировиќ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Рита Ора ги разлути фановите со новата колекција: Сакаш публицитет во време на пандемија! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × 3 =

Слични објави

Лила постојано на мета: Боки и Варошлија не ја оставаат да здивне! (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за ден 25.02.2020: Девицата ќе биде одлично организирана, а Близнакот е збунет од љубовта

Еспресо

Северина го остави Игор во семејната куќа, Кеба не може да ја врати снаата дома!

Васко Спасоски

План за бегство: Бекамови бараат дозвола да направат подземен тунел!

Еспресо

По операциите, Анџелина Џоли ги однесе своите деца во кино (ФОТО)

Еспресо

Нова омилена жена на фудбалер: ЗАПОЗНАЈТЕ ја „хрватската Шакира“ (ФОТО)

Igor