25.8 C
Скопје
13:11 - 14 април, 2024

(Видео) Девојката на Лазар Ристовски покажа каква домаќинка е: Еден детаљ го привлече вниманието

За љубовта на српскиот актер Лазар Ристовски и неговата 39 години помлада избраничка и колешка Аница Лазиќ не престанува да се зборува, додека таа е сè поактивна на социјалните мрежи, па често е во фокусот на интересот на јавноста.

Аница сега објави видео на својата инстаграм приказна и покажа каква домаќинка е.

Аница се снимала себеси во кујна додека подготвувала ручек, а судејќи по нејзиниот опис, таму и не поминува баш многу време.

„Ќе падне снег“, напишала Аница во описот на видеото, а многумина забележале дека ручекот го подготвува во бела кошула и со часовник на зглобот.

Аница, да потсетиме, неодамна на социјалните мрежи сподели две пораки во кои, очигледно, се пронашла, па сакала сите да ги видат.

Ристовски ги изненади сите кога по 42 години заеднички живот со сопругата Даница, соопшти дека се развел. Од бракот има два сина. Неодамна Ристовски повторно шокираше кога призна дека е во врска со 39 години помладата колешка Аница.

Инаку, Аница и Лазар глумеле заедно во „Дрим Тим“, а сега и во серијата „Попадија“.

Слични објави

Колку „тежи“ Роберто Кавали и каде ќе оди богатството: Вила од соништата, јахта, зграда во Дубаи…

еспресо

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо
Се вчитува....