Рита Ора со провокативна фотографија ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

Пејачката Рита Ора моментално се наоѓа во Лос Анџелес, а своите верни фанови на Инстаграм ги почести со заводлива фотографија во црни бикини, ставајќи ги раскошните облини во прв план.

Покрај објавената фотографија, поп-ѕвездата со своите следбеници на Инстаграм сподели и порака која гласеше: „Уживајте во својот живот. Заштитете го своето срце и бидете горди со себе“.

Минатиот викенд Рита објави фотографии од студио за тетовирање, од каде што излезе „побогата“ за неколку тетоважи. На нејзината рака се најде нежен крст и полумесечина на подлактицата, а со новите фотографии се пофали и објавувајќи фотографија во бикини.

Слични објави

Кајли Џенер приреди „луда“ забава за роденденот на Сторми (ФОТО)

Еспресо

Кинеска супа со јајца (РЕЦЕПТ)

Igor

Не му треба каскадер: Том Круз учи да лета со параглајдер

Igor

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Еспресо

„Сè што сакам за Божиќ си ти“: Мараја Кери ги почести фановите со нов видеоспот (ВИДЕО)

Слободен печат

Немав пари за хотел, спиев во автомобил: Ален Исламовиќ во „Еден на Еден“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

единаесет + 15 =

Слични објави

ВИСТИНАТА ЗА ТОМ ХЕНКС: Поради жена станал православен, а со ОВАА болест се бори цел живот

Igor

„Смртоносно оружје 5“: По 22 години Мел Гибсон и Дани Гловер повторно на големото платно (ВИДЕО)

Еспресо

Скандалозна слика на актерката: Покажала малку повеќе при излегувањето од кола, а не била „средена“ (ФОТО)

Igor

МЕЛАНИЈА БЕЗ ГРАДНИК: Првата дама уништена од брутални коментари (ВИДЕО)

Igor

МОЖЕТЕ ЛИ ДА ПОГОДИТЕ КОЈ Е? Овој актер го смени личниот опис поради новата улога

Igor

Наташа Беквалац ја „лапна“ шампитата без раце! (ФОТО)

Васко Спасоски