Ирина Шајк ги распамети мажите околу неа со своето играње! (ВИДЕО)

Ирина Шајк беше гостинка на една забава, а како што ноќтта поминуваше таа стана главната ѕвезда.

Манекенката беше облечена во едноставна комбинација, но сепак „распали“ на сцената.

Таа играше опкружена со мажи кои ги остави без здив, а следбениците на Инстаграм беа воодушевени од објавата.

Манекенката дефинитивно знае како да ја подобри забавата и беше центарот на вниманието во овој случај.

Слични објави

Неделен ручек за целото семејство – Сочно пилешко на француски начин (РЕЦЕПТ)

Igor

Полнети шампињони

Igor

Џаред ГИ СОГОЛЕ Хрватите: Од цената на билетите ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ, а еве што тоа вклучува

Igor

Авторката на музиката за „Џокер“ прва жена кандидат за Оскар! (ВИДЕО)

Еспресо

Ќерката на Алек Болдвин со ПЕРВЕРЗНИ слики на социјалните мрежи повторно го лути својот татко! (ФОТО)

Еспресо

Иранската Анџелина Џоли ОДИ ВО ЗАТВОР, затворенички УПЛАШЕНИ дали ќе можат да спијат (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

оне × 2 =

Слични објави

Никој не успеа да ја надмине – Кајли Џенер втора година по ред е најмладата милијардерка во светот

Еспресо

Гучи има нова мејкап линија и кампања: СОВРШЕНСТВОТО Е ДОСАДНО!

Igor

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Еспресо

Најдобрата домашна маска за коса

Igor

Александар Митевски, Дац и Бојана Скендеровски преку песна им се заблагодарија на сите кои се дел од битката против коронавирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

БЕЗ МАНА со АНА: Чоколадни Крофни (Вегански рецепт / ВИДЕО)

Igor