Полудеа по очилата на Јелена Карлеуша: Популарната пејачка е секогаш чекор пред другите! (ФОТО)

Погледнете ги очилата за кои зборува целиот регион…

Сакаме да се согласиме или  не, но познатата пејачка Јелена Карлеуша на Балканот ја диктира модата.

За тоа сведочат и последните фотографии кои таа ги објави на социјалните мрежи, каде може да ја видиме во доста интересна комбинација.

Точно е дека Јелена повторно ги истакна своите атрибути, но овојпат акцентот падна на нејзините специфични очила, по кои полудеа нејзините фанови.

Погледнете:

Фото: Инстаграм

 

View this post on Instagram

 

Blue💦

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

Поради неа се разведе, а сега ЈА ОСТАВИ: Има помалку од 50 килограми, изгледа анорексично

Igor

Луна по раскинувањето со Марко се врати на старата љубов – погледнете кој е! (ФОТО)

Слободен печат

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

Саша Поповиќ се пензионира! Колкава ќе биде неговата пензија?! (ФОТО)

Igor

Топ­чи­ња со си­рење

Igor

Шокантната исповед на Бела Хадид за првиот човек на Викторија Сикрет го затресе светот: „Ме тераше да ги соблечам гаќичките“

Еспресо

Остави Коментар

3 × пет =

Слични објави

Фотографија вредна злато: Малкумина знаат дека се ВРСНИЧКИ, а еве како изгледала нивната ПРВА СРЕДБА (ФОТО)

Igor

Анџелина Џоли е чекор поблиску до олтарот!

Еспресо

Холивудската дива го прослави 43. роденден: Обожавам да стареам! (ФОТО)

Еспресо

310 долари карта за концертот на Мадона: Светската дива ѝ покажа на својата колешка кој е најдобар!

Igor

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо

Кејт му подари на принцот Вилијам НЕСЕЈКОДНЕВЕН поклон за неговиот роденден

Igor