Меланија Трамп не одолеа на водечкиот моден тренд за оваа сезона (ФОТО)

Првата дама на САД и овој пат воодушеви со својата појава и искомбинира стајлинг од најновата мода. Нејзиниот стил е беспрекорен и ретко греши кога модата е во прашање. Секое нејзино појавување е без грешка, па ниту овој пат никој не ѝ најде маана. Црвениот фустан од кожа е полн погодок!

Profimedia

Доколку се уште не сте набавиле барем едно парче од вистинска, или уште подобро од вештачка кожа, тогаш крајно време е да тргнете во потрага по него. Станува збор за апсолутен сезонски хит, а тоа го докажуваат и брендовите кои се преполни со кожни парчиња облека.

Овие парчиња се исклучително впечатливи, па можат да ви го збогатат цел стајлинф и направат поефективен. Во оваа гардероба нема личност која нема да ве примети.

Profimedia

Овој тренд не го одолеа ниту Меланија Трамп, па овој мантил-фустан го искомбинира фантастично. Целиот стајлниг го надополни со сини високи потпетици.

Слични објави

Џулија Робертс е веќе две децении во брак, но почетокот бил ужасен!

Еспресо

„ВОГ“ ПРЕСУДИ: Ова е најпопуларниот летен фустан за 2019

Igor

Лежерно, но интересно издание на Меланија Трамп: Првата дама во чевли кои секој може да си ги дозволи

Igor

Донатела Версаче: Се откажав од дрогата, но потоа станав зависна од друго!

Еспресо

Ава Карабатиќ објави: Ова е мојот дечко, досега се криевме бидејќи тој е јавна личност! (ФОТО)

Еспресо

Голема тајна на славните режисери: Зошто ликовите во филмовите пијат млеко и која порака ни ја испраќаат?

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − оне =

Слични објави

Адел повторно ја шокираше јавноста со изгледот! (ФОТО)

Еспресо

Еди Марфи е рекордер по број на деца: Еве од колку жени добил 10 наследници! (ФОТО)

Васко Спасоски

Амбер Џиана е фитнес модел кој ќе ве маѓепса со својот изглед! (ФОТО)

Еспресо

Овие ѕвезди ги упропастија своите лица со естетски операции: Сега наликуваат на карикатури! (ФОТО)

Еспресо

Ерос Рамацоти со поддршка во борбата против коронавирусот: Мораме да се придржуваме до правилата и законите! (ФОТО)

Еспресо

Најчестите заблуди за коронавирусот: Може ли миленичињата да го шират новиот коронавирус?

Еспресо