Цеца доби романтичен подарок од мистериозна личност! (ФОТО)

На адресата на популарната пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ (46) стигнал букет со црвени рози кој изгледа дека позитивно ја изненади и воодушеви пејачката.

Цеца на својот инстаграм-профил објави фотографија од букетот со црвени рози кој го доби како подарок, а покрај него стави емотикон од срце.

Пејачката остана мистериозна и не објави дали станува збор за знак на внимание од пријател за Денот на вљубените или некој маж кој се обидува да ја фасцинира и освои со романтичен подарок.

Instagram/Screenshot

Ражнатовиќ со својата објава ги заинтригира сите, а дали ќе открие кој е мистериозниот џентлмен кој и подари нешто на што секоја жена би се воодушевила, останува да видиме.

Пејачката ретко зборува за својот емотивен живот, а неодамна кога новинарите ја прашаа дали планира да се скраси, Ражнатовиќ ги изненади сите со своето контра прашање.

„Кој вели дека не сум скрасена? Дали ви делувам расеано? Шала на страна, мене лист хартија не ми е потребен за среќа и емотивен мир. Јас сум задоволна со својот начин на живот, го организирав онака како што јас сакав, имам доволно искуство позади себе и број на години и привилегија за да можам себеси да си го остварам животот како што сакам“, рече тогаш Цеца.

Слични објави

Откриено: Ова се последните зборови на Ејми Вајнхаус!

Еспресо

Карлеуша за свадбата на Вељко: Борат пука, а казахстанските пејачки „мешаат“ (ФОТО)

Igor

Три хороскопски знаци кои ќе имаат тежок период до крајот на ноември

Igor

Не престанува да шокира: Уште еден смел стајлинг на Ешли Греам (ФОТО)

Igor

Кети Пери побегна од хотелот во кој беше Том Хенкс, кој е заразен со коронавирус! (ФОТО)

Еспресо

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Остави Коментар

два × 2 =

Слични објави

Винона Рајдер и Пенелопе Круз застанаа во одбрана на Џони Деп: Тој не е насилник!

Еспресо

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor

Српскиот глумец Власта Велисављевиќ вози и на 94 години!

Еспресо

Ова се ЧЕВЛИТЕ кои наскоро ќе ги преплават градските улици, но сите не се воодушевени со овој тренд (ФОТО)

Igor

Пченкарна проја со кисели краставички (РЕЦЕПТ)

Igor

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо