Гори зграда во Лондон (ВИДЕО)

Голем пожар зафати новоизграден станбен блок во Лондон. Првичните извештаи се дека 70 пожарникари се обидуваат да ја стават под контрола огнената стихија. Засега нема информации за повредени.

Слични објави

Почина легендарниот Макс фон Сидов: Глумеше во „Игра на тронови“ и фамозно играше шах со смртта (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Испиено лице, тенок струк и остри црти на лицето: Сличноста меѓу Донатела Версаче и нејзината ќерка ќе ве шокира! (ФОТО)

Еспресо

Кралицата на кланот Кардашијан-Џенер полни 65 години – Таа нема проблем со годините, изгледа совршено!

Васко Спасоски

Џокер има најмногу номинации за Оскар!

Слободен Печат

Пред да стане пејачка, Гоца Тржан работела нешто сосема друго: Таа откри како живеела од тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 24 март 2020: Близнаците имаат мали и слатки тајни, Скорпиите да се вратат во реалноста

Еспресо

Остави Коментар

2 + 3 =

Слични објави

САКА СКАПОЦЕНА ОБЛЕКА: Меган Маркл оваа година потрошила 250.000 евра на облека, а овој фустан бил најскап (ФОТО)

Еспресо

Емина Јаховиќ напиша жестока порака до сите оние кои ги празнат полиците во продавниците (ФОТО)

Васко Спасоски

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп за 5 март: Прочитајте што ве очекува овој четврток

Еспресо

Памела Андерсон се мажи по петти пат! Новиот сопруг е 22 години повозрасен од неа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Луис Капалди, Стормзи и Мејбел освоија „Брит“ награди: Били Ајлиш за првпат ја изведе „No time to die“ во живо! (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian