26.8 C
Скопје
14:31 - 21 мај, 2024

(Фото) „Доста ми е веќе, ќе полудам“: Се огласи Џина Џиновиќ од велелепната вила, покажа што ја мачи

Познатиот пејач Харис Џиновиќ и модната дизајнерка Мелина се разведоа по 22 години брак, а нивната ќерка Џина Џиновиќ не престанува да го привлекува вниманието на јавноста.

Имено, Џина е многу активна на социјалните мрежи, а по разводот на нејзините родители, таа и нејзиниот брат останале да живеат со својот татко во луксузна вила на Сењак, додека нивната мајка Мелина се отселила.

Џина, која нормално има голем број следбеници на мрежите, покажа како се грижи за себе. Ставила маска на лицето, но и се пожалила дека треба да ги среди ноктите и трепките.

„Доста веќе, ќе полудам од цртање“; објавила Џина првата приказна на Инстаграм, а потоа се фотографирала со маска на лицето.

Да потсетиме, Мелина Џиновиќ неодамна се разведе од познатиот пејач Харис Џиновиќ во кој беше во љубов повеќе од две децении, а во брак 10 години.

Џина Џиновиќ првично беше во добри односи со својата мајка Мелина, па ја посетувала во нејзиниот нов дом во Нов Белград, а потоа нивните односи се заладиле и таа ја отследи од социјалните мрежи, за што наголемо се зборуваше.

Мелина и Џина потоа ги средија односите, па повторно се во контакт, а ќерката повторно ја заследи мајка си на Инстаграм, додека Џина сега покажа со кој друг го обновила односот.

Судејќи по нејзината приказна на Инстаграм, Џина се смирила со својата пријателка и покажала како уживаат во градот.

„Кафе секого го смирува“, напишала ќерката на Харис во описот на фотографијата, тагнувајќи ја својата пријателка.

 

Слични објави

(Видео) Никола Роквиќ утре пристигнува до целта: Пејачот откри колку милиони собра

Еспресо

Милионерите од српската естрада! Цеца заработува милиони, но и ги троши: Еве кој е најбогат

Еспресо

(Видео) Кејт Мидлтон почна да снима филм: Јавноста шокирана од потезите на принцезата

еспресо

Харис Џиновиќ прозборе за новата девојка: „Питата е готова“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 21 мај: За девиците иритација, за скорпиите несогласувања со саканите

еспресо

МакеДокс – Повик за Докуникулци 2024

еспресо
Се вчитува....