21.8 C
Скопје
18:00 - 30 мај, 2024

Ознака : џина џиновиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Џина Џиновиќ на инфузија: Објави фотографија од луксузниот дом каде се лекува

еспресо
Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ на својот инстаграм профил покажа дека прима инфузија. Причината за влошување на здравствената состојба се уште не е позната....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Џина Џиновиќ повеќе не може да молчи: Јавно се закани, хаос во вилата во Сењак

Еспресо
По веста дека Харис и Мелина Џиновиќ се разведуваат, Џина и Кан се под будното око на јавноста и се следи секој нивни потег. За...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Доста ми е веќе, ќе полудам“: Се огласи Џина Џиновиќ од велелепната вила, покажа што ја мачи

Еспресо
Познатиот пејач Харис Џиновиќ и модната дизајнерка Мелина се разведоа по 22 години брак, а нивната ќерка Џина Џиновиќ не престанува да го привлекува вниманието...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Сега кога ќе се заинатам!“: Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ донесе одлука, нема да се откаже од ова

Еспресо
Ќерката на модната дизајнерка Мелина и пејачот Харис Џиновиќ е вистинска убавица. Џина Џиновиќ има десетици илјади следбеници на социјалните мрежи и многумина се маѓепсани...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Џина Џиновиќ ја отследи Мелина од Инстаграм: Некогаш имаше најубави зборови за мајка си

Еспресо
Пејачот Харис Џиновиќ се разведе од сопругата Мелина по 22 години љубов и 10 години брак. Тие имаат две деца, ќерката Џина и синот Кан,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сакала колкови како на Ким Кардашијан: Џина Џиновиќ има 20 години, а еве какви естетски корекции направила

Еспресо
Поранешниот брачен пар Мелина и Харис Џиновиќ се главна тема на медиумите поради инцидентот што се случи меѓу нив вчера во вилата во Сењак. Харис...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Среде бурниот развод на родителите: Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ го прослави роденденот со мистериозниот дечко!

Еспресо
Наследничката на Харис и Мелина Џиновиќ го слави роденденот со своето момче во викендица надвор од Белград! Џина Џиновиќ, ќерката на познатата модна дизајнерка Мелина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Славење во вилата на Харис Џиновиќ: Џина денеска полни 20 години

Еспресо
Џина Џиновиќ денеска полни 20 години и веќе почна да ги објавува честитките од нејзините најблиски. Имено, ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ преку Инстаграм...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ ужива во луксуз: Носеше модна комбинација вредна повеќе од 60 000 евра

Еспресо
Џина Џиновиќ, ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ е многу популарна и активна на мрежите каде често може да се пофали со скапи, брендирани парчиња,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Прва објава на ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ по разводот: Убавата Џина ги „запали“ социјалните мрежи

Еспресо
Џина Џиновиќ во екот на разводот на нејзините родители објави провокативна фотографија на својот инстаграм-профил со која ги „запали“ социјалните мрежи. Ќерката на Харис и...